Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor:




















Grande Finale 30e editie | najaar 2021  

Vanwege de aangescherpte coronamaatregelen wordt de Grande Finale die op zondag 12 december in het DeLaMar Theater zou plaatsvinden uitgesteld. Zodra een nieuwe datum bekend is wordt deze hier gecommuniceerd.

Reeds aangeschafte tickets blijven geldig. Het DeLaMar Theater zal de kaartkopers hierover berichten.
Zie ook
DeLaMar Theater



Finalisten 30e editie op alfabetische volgorde

Ondanks de uitgestelde finale blijft stemmen op de finalisten mogelijk.
Beluister de opnames, maak uw keuze en stem door te klikken op de banner 'Stem NU!', onderaan deze pagina.

Stemmen is mogelijk tot uiterlijk 31 december 23.59.59 uur.

1. Joki Beerendonk
Amsterdams parfum bekend van Jenny Arean
2. Frans Bloem
What makes a man Charles Aznavour
3. Ciska Frikken
Om alles uit Fien, de musical
4. Machteld van der Gaag
5. Wytse Hospes
Syn leafde foar see Wietze Postma
6. Guido Lamm
Johnnie bekend van Willem Nijholt
7. Peter Marnier
Flink zijn Robert Long
8. Caren Polderman
Mijn leven is van mij uit de musical Elisabeth
9. Berry Reijnen
Ja, das Schreiben und Lesen uit Der Zigeunerbaron van J. Strauss
10. Luc Runderkamp
Niet voor het laatst Han Koreneef en Belinda Meuldijk


11. Luc Runderkamp | John Spoel
Droomland bekend van Paul de Leeuw en André Hazes
12. Hans de Ruiter | Bill Monsour
I know him so well uit de musical Chess
13. John Spoel
Ik heb je lief, mijn lief Frits Lambrechts
14. Inna van der Velde-Tishchenko
Mama Oekraiens lied: P. Maiboroda en A. Malyschko
15. Ferry Verschuyl
Let me sing and I’m happy Irving Berlin
16. Kaat Vink
Something to remind you Staind
17. Bob Vinkenoog
Vorrei morire Paolo Tosti

Opnames halve finales 30e editie in Aan de Slinger Houten en Posthuis Theater Heerenveen
Ouderen Songfestival Combo onder leiding van Kees van Zantwijk
Arrangementen Kees van Zantwijk
Recording Joost van Sambeek
Copyright Stichting JAM





Ouderen Songfestival Orkest


Kees van Zantwijk artistieke leiding | piano | arrangementen
Paul Mulder contrabas | basgitaar
Pieter Slijkoord saxen | klarinet
André van Damme drums
Nando van Westrienen trompet
Angelo Toorré gitaar
Marieke de Bruijn viool
Jos Teeken cello



Presentatie


Eva Zwaving



Jury Grande Finale

Binnenkort wordt hier de samenstelling van de jury bekend gemaakt.





Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor: