Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor:


















PREFINALES 2019

Presentatie Ruud Douma
Ouderen Songfestival Combo
  • Kees van Zantwijk artistiek leider | pianist
  • Paul Mulder contrabas | basgitaar
  • Pieter Slijkoord saxen | klarinet
  • Jeroen Molenaar drums


PREFINALE 3
Zondag 10 november aanvang 14.00 uur – Posthuis Theater HEERENVEEN

JURY Ben Lansink voorzitter | Johan Hoogeboom | Joop Mulder | Mirjam Cornelisse

In volgorde van opkomst
Adriaan Kok | I' te vurria vasà (E. de Capua / V.Russo)
Greetje van der Veer | Donna Donna (Sholom Secunda / Claude François)
Wilma de Boer | Op één been kun je niet lopen (Joop Stokkermans / Guus Vleugel)
Willem Veldt | Amsterdam (Jacques Brel)
Wil Tifres Grande Finalist | Du bist die Ruh (Franz Schubert / Friedrich Rückert)
Patricia Mulder | They call it stormy Monday (Aaron 'T-Bone' Walker)
Klaas Visscher | Schilderij (Guus Meeuwis)
Nynke van der Kooy | Deh vieni, non tardar uit Le nozze di Figaro (Wolfgang Amadeus Mozart)
Viviane Dumollard Grande Finalist | Emmenez-moi (Charles Aznavour)
Klaas Landman | Veel mooier dan het mooiste schilderij (Jaap Valkhof / Han Dunk)
Lia van Hees | Too young for the blues (Richard Rodgers / Lorenz Hart)
Heleen Butijn Grande Finalist | Nachtclub (Heleen Butijn)
Dries van der Heijden Grande Finalist | Vesti la giubba uit I Pagliacci (Ruggero Leoncavallo)
Liesbeth Dobbe | Vous permettez monsieur (Salvatore Adamo)
Trienke Hoogenberg Grande Finalist | En altijd komen er schepen (Frans van Schaik)



PREFINALE 2
Zondag 3 november aanvang 14.00 uur – Theater De Speeldoos VUGHT

JURY Ben Lansink voorzitter | Henk Kreukniet | Stan Paardekooper

In volgorde van opkomst
Frans Bloem Grande Finalist wildcard | Help is on the way (David Friedman)
Anita van der Donk | Net als toen (Guus Jansen / Willy van Hemert)
Kees Groot | Au suivant (Jacques Brel)
Ingejan Hölslag | Blue Bayou (Roy Orbison / Joe Melson) verhinderd
Brigitta Gantevoort-van Dongen | Spiel mir das Lied von Glück und Treu uit Die Ungarische Hochzeit (Nico Dostal)
Stan Rotteveel Grande Finalist | Come fly with me (Sammy Cahn / Jimmy van Heusen)
Wim van de Ven | Maar een dag is zo voorbij Yesterday when I was young (Charles Aznavour / L. Post)
Coby Spierings | Je suis malade (Alice Dona / Serge Lama)
John Spoel Grande Finalist | Toch zal ik altijd aan jou denken (Tino Martin)
Elly Spruyt Grande Finalist | Body and soul (Johnny Green / Edward Heyman / Robert Sour / Frank Eyton)
Frits van der Ven | Der Vogelfänger bin ich ja Arie des Papageno uit Die Zauberflöte (Wolfgang Amadeus Mozart / Emanuel Schikaneder)
Luc Runderkamp | De noorderzon scheen (Michel Delpech / Kees van Kooten)
Helma van Gorkum Elmah Grande Finalist | Liefde van later (Jacques Brel / Lennaert Nijgh)
Berry Reijnen Grande Finalist | Aus ist’s mit der Liebe uit de operette Die Csárdásfürstin (Emmerich Kálmán)
Ciska Frikken | De liefde van je vrienden (Peter van Asten)


PREFINALE 1
Zondag 27 oktober aanvang 14.00 uur – Aan de Slinger HOUTEN

JURY Ben Lansink voorzitter | Henk Kreukniet | Stan Paardekooper | Denise Jannah | Julia Scepanovic

In volgorde van opkomst
Soewi Tuast | Solamente una vez (Agustin Lara)
Inna van der Velde-Tishchenko | Meine Lippen, sie küssen so heiss uit de operette Giuditta (Franz Léhar / Paul Knepler)
Bram Wiertz | Non, je n’ai rien oublié (Charles Aznavour / Georges Garvarentz)
Jo Ann Edelenbos Grande Finalist | At Last (Mack Gordon / Harry Warren)
Carla Hopman | ’t Is over (Harry Bannink / Annie M.G. Schmidt)
Paul Ivo Grande Finalist | What a faithful God (Dawn en Robert Critchley)
Rensina Reijnders | De scheppingman (Rensina Reijnders)
Nico Sevenhuysen | Erlkönig (Franz Schubert / Johann Wolfgang von Goethe)
Nien Besselink | Stille liefde (Charles Aznavour / Petra van der Eerden)
Paul Herber Grande Finalist | The nearness of you (Hoagy Carmichael / Ned Washington)
Joke van Reen | Zo puur kan liefde zijn (Bob Dylan / Paul de Leeuw)
Anne Wirix | Je suis malade (Alice Dona / Serge Lama)
Ferry Verschuyl Grande Finalist | Learning the blues (Dolores 'Vicki' Silvers)
José van Waveren Grande Finalist | Bref (Monique Andrée Serf Barbara)
Guido Lamm | Lieverd (Toon Hermans)


KAARTVERKOOP

Toegang alle prefinales € 10,00

zondag 27 oktober 2019 | aanvang 14.00 uur
Theater Aan de Slinger Houten
De Slinger 40 3995 DE Houten
  Kaarten via de kassa van het theater
  Online: www.aandeslinger.nl
  Telefonisch: 030 - 635 10 24


zondag 3 november 2019 | aanvang 14.00 uur
Theater de Speeldoos Vught
Vliertstraat 6, 5261 VE Vught
  Kaarten via Stichting JAM
  E-mail: reserveren@stichtingjam.nl
  Telefonisch: 020 - 622 01 83


zondag 10 november 2019 | aanvang 14.00 uur
Posthuis Theater Heerenveen
Fok 78 8441 BR Heerenveen
  Kaarten via de kassa van het theater
  Online: www.posthuistheater.nl
  Telefonisch: 0513 - 61 94 94



Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor: