Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor:
















VOORRONDES 2019

Presentatie Eva Zwaving
Piano Kees van Zantwijk

Aanvang alle voorrondes 14.00 uur
Voorrondes in de ouderencentra zijn gratis toegankelijk voor publiek

Alle kandidaten worden in de voorronde op piano begeleid.
Wilt u eerst kennismaken met pianist Kees van Zantwijk dan zijn er twee mogelijkheden:
  Donderdag 15 augustus 2019 - tussen 10.00 en 15.00 uur - Zonnehuis  
  Zonneplein 30, 1033 EK Amsterdam
  Woensdag 25 september 2019 - tussen 10.00 en 12.00 uur - De Hofkamer  
  Grote Kerkstraat 16, 8911 EC Leeuwarden
Deelname gratis, reserveren verplicht. Stuur een e-mail naar ouderensong@gmail.com o.v.v. naam, adres en telefoonnummer.




Voorronde 1
Donderdag 19 september - Wissehaege Eindhoven


JURY
Ben Lansink
(voorzitter) | Mieke Stadhouders | Arwin Kluft

KANDIDATEN
Chris Postma
| Geef mij je angst (Udo Jürgens / André Hazes) verhinderd
Joke van Reen | Zo puur kan liefde zijn (Bob Dylan / Paul de Leeuw) prefinalist
Ingejan Hölslag | Blue Bayou (Roy Orbison / Joe Melson) prefinalist
Helma Verhof | Verjaardagslied [Anniversary Song] (Steven Digman / Helma Verhof)
Randolph Tat Perry Koymans | Creep Radiohead (Albert Hammond / Mike Hazlewood)
Wilma Vroegh en Ruud Kerschner | More of you (Chris Stapleton / Ronnie Bowman)
Ed Mols | Love on the rocks (Gilbert Bécaud / Neil Diamond)
Erik Witteveen | Please let my children be (Erik Witteveen)
Xiaolan Ji | Nessun dorma [uit de opera Turandot] (Giacomo Puccini)
Wim van de Ven | Maar een dag is zo voorbij [Yesterday when I was young] (Charles Aznavour / L. Post) prefinalist
Wim Heijman | Let me try again  (Claude Vasori / Paul Anka / Sammy Cahn / Michelle Jourdan)



Overzicht voorrondes 2019

  1. Donderdag 19 september Wissehaege
    Herman Gorterlaan 4, 5644 SX Eindhoven
  2. Donderdag 26 september Jaap van Praaghuis
    Rietgorsplein 1, 1444 TA Purmerend
  3. vrijdag 27 september De Flesseman
    Nieuwmarkt 77, 1011 MA Amsterdam
  4. Woensdag 2 oktober Sint Jan Baptist
    Neerstraat 1, 6071 JJ Swalmen
  5. Donderdag 3 oktober Rietveld Theater
    Rietveld 49, 2611 LH Delft
    Toegangsprijs voor publiek 5,00 EURO
  6. Zondag 6 oktober Leo Polakhuis
    Saaftingestraat 8, 1069 BW Amsterdam
  7. Woensdag 9 oktober Berchhiem
    Prins Bernhardstraat 74, 9251 GM Burgum
  8. Zaterdag 12 oktober Odendael
    Odendael 1, 5492 CT Sint-Oedenrode
  9. Zaterdag 19 oktober De Klinker
    Borgerstraat 45, 1053PB Amsterdam
  10. Zondag 20 oktober Verpleeghuis De Venser
    Berthold Brechtstraat 1, 1102 RA Amsterdam
  11. Donderdag 24 oktober Evean Twiskehuis
    Watermanstraat 2, 1033 AN Amsterdam


Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor: