Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor:


















VOORRONDES 2019

Aanvang alle voorrondes 14.00 uur
Voorrondes in de ouderencentra zijn gratis toegankelijk voor publiek


Presentatie Eva Zwaving
Piano Kees van Zantwijk



VOORRONDE 11
Donderdag 24 oktober – Evean Twiskehuis Amsterdam

JURY Ben Lansink voorzitter | Pieter Bouwman | Joke Prak | Ton van de Kieft

KANDIDATEN
Brigitta Gantevoort-van Dongen
prefinalist | Spiel mir das Lied von Glück und Treu uit Die Ungarische Hochzeit (Nico Dostal)
Jan van der Hoeven | De Amsterdamse nacht (Jaap Somsen / Annemieke Baard)
Fred Plantinga | Ol’ man river uit Showboat (Jerome Kern / Oscar Hammerstein II)
Gerda Glansbeek | Ballade van de seksuele horigheid uit Die Dreigroschenoper (Kurt Weill / Bertolt Brecht)
Frans Bloem prefinalist | Help is on the way (David Friedman)
Tonny Bouwman | Zeg me dat het niet zo is (Frank Boeijen) verhinderd
Patricia Mulder prefinalist | They call it stormy Monday (Aaron 'T-Bone' Walker)
John Oeben | Het dorp (Jean Ferrat / Friso Wiegersma)
Gerard Boontjes | I will wait for you (Michel Legrand / Norman Gimbel)
Heleen Butijn prefinalist | Nachtclub (Heleen Butijn)
Aharon Ben-David | I don’t need a doctor (Uri Deeper Water Aharon Ben-David ) verhinderd
Rob Schrama | Lelystad blues (Rob Schrama)
John Spoel prefinalist | Toch zal ik altijd aan jou denken (Tino Martin)


VOORRONDE 10
Zondag 20 oktober – De Venser Amsterdam

JURY Ben Lansink voorzitter | Hannah Ybeles Smit | Hannah Soepenberg

KANDIDATEN
Esther Daniëls
| No Spang (Graciano Dionisio) verhinderd
Yvonne Kostanjevec | Samen zijn (Peter van Asten / Richard de Bois / Tom Manders jr.)
Wil Tifres prefinalist | Du bist die Ruh (Franz Schubert / Friedrich Rückert)
Sylvina Engel Baeyens | Verdoofd en verblind (Vanessa Chinitor)
Martin Döbelman | La mer (Charles Trenet)
Joop Kalthoff | Amsterdam bij nacht orig. Strangers in the night (Bertold Kaempfert / Joop Kalthoff)
Susan Zuiverloon | Cuatro Vidas (Bekend van Eydie Gormé y Los Panchos)
Leo Meesters - Gonny Meesters | Something stupid (C. Carson Parks)
Frits van der Ven prefinalist | Der Vogelfänger bin ich ja Arie des Papageno uit Die Zauberflöte (Wolfgang Amadeus Mozart / Emanuel Schikaneder)
Fabienne Blocq | Cry me a river (Arthur Hamilton)
Astrid Wijders | Time after time (Cyndi Lauper / Rob Hyman)
Adriaan Kok prefinalist | I' te vurria vasá (E. de Capua / V.Russo)
Elly Entius | Mag ik dan bij jou (Rogier Wagenaar / Sander Geboers / Claudia de Breij)
Hans Puts | In the jailhouse now (Jimmie Rodgers / Elsie McWilliams)
Lya van Beersum | What are you doing the rest of your life? (Michel Legrand / Alan en Marilyn Bergman) verhinderd
Lilian Barclay | Hurt (Jimmie Crane / Al Jacobs) verhinderd


VOORRONDE 9
Zaterdag 19 oktober – De Klinker Amsterdam

JURY Ben Lansink voorzitter | Hedwig Paesbrugge | Ton van de Kieft

KANDIDATEN
Viviane Dumollard
prefinalist | Emmenez-moi (Charles Aznavour)
Joke Herlfterkamp | De appels op de tafelsprei (Toon Hermans) verhinderd
Nico Sevenhuysen prefinalist | Erlkönig (Franz Schubert / Johann Wolfgang von Goethe)
Marlou Visser | Wij orig. She (Charles Aznavour / Marlou Visser)
Joch Kuiken | O Joseph, Joseph (Nellie Casman / Sammy Cahn / Samuel Steinberg / Saul Chaplin)
Thea Neerings | What a diff'rence a day makes (Dinah Washington / María Grever)
Jan van de Schootbrugge | Pecchè? (Gaetano Enrico Pennino / Carlo De Flavis)
José van Waveren prefinalist | Bref (Monique Andrée Serf Barbara)
Nien Besselink prefinalist | Stille liefde (Charles Aznavour / Petra van der Eerden)
Peter de Graaf | Mag de zon elke dag voor jou schijnen (George Wyle / Morton Gree / Guido Kleinstroom)
Anne-Marie Konincks | Jij en ik (Bob Leverman Robert Long)
Marianne Scheffer | In the winter (Janis Ian) verhinderd
Ferry Verschuyl prefinalist | Learning the blues (Dolores 'Vicki' Silvers)
Henk Brouwer | Ken je mij (Stijn van der Loo / Huub Oosterhuis)
Rob van Leeuwen | Bring me sunshine (Arthur Kent / Sylvia Dee)
Hansje Ravesteijn | Malle Babbe (Boudewijn de Groot / Lennaert Nijgh)


VOORRONDE 8
Zaterdag 12 oktober – Odendael Sint-Oedenrode

JURY Mike Ho Sam Sooi plaatsvervangend voorzitter | Joke Prak | Hanny de Kruijf | Mieke Stadhouders verhinderd

KANDIDATEN
Marco Geboers
| Septiembre amor (Gilbert Bécaud)
Erik Lathouwers | Zij gelooft in mij (Steve Gibb / André Hazes)
Elly Spruyt prefinalist | Body and soul (Johnny Green / Edward Heyman / Robert Sour / Frank Eyton)
Bas Voets | Tragic is the wind (Bas Voets)
Bartolo van den Braak | You’re nobody till somebody loves you (Russ Morgan / Larry Stock / James Cavanaugh)
Antonet van der Heijden | Besame mucho (Consuelo Velázquez)
Wil Lamers | Het werd zomer (Joachim Heider / Christian Heilburg / Joost Nuissl)
Berry Reijnen prefinalist | Aus ist’s mit der Liebe uit de operette Die Csárdásfürstin (Emmerich Kálmán)
Conny de Vries | Zeg me dat het niet zo is (Frank Boeijen)
Hans van Liempd | What a wonderful world (Bob Thiele / George David Weiss)
Greetje van der Veer prefinalist | Donna Donna (Sholom Secunda / Claude François)
Dries van der Heijden prefinalist | Vesti la giubba uit de opera Pagliacci (Ruggero Leoncavallo)


VOORRONDE 7
Woensdag 9 oktober – Berchhiem Burgum

JURY Ben Lansink voorzitter | Gerda Roorda | Angelique Wardenier

KANDIDATEN
Klaas Landman
prefinalist | Veel mooier dan het mooiste schilderij (Jaap Valkhof / Han Dunk)
Liesbeth Dobbe prefinalist | Vous permettez monsieur (Salvatore Adamo)
Jan Elias | Eerste lief (Les Reed / Barry Mason / Chris Reumer) verhinderd
Wilma de Boer prefinalist | Op één been kun je niet lopen (Joop Stokkermans / Guus Vleugel)
Hendrik Greidanus | Oh pretty woman (Roy Orbison / Bill Dees)
Roza Groot | De verzoening (Frank Boeijen) verhinderd
Ynte Visser | So far away (Carole King)
Ineke van der Brugge | Dutch blues (Hannie Fikkert)
Sjierk de Vries | Still loving you (Rudolf Schenker / Klaus Meine)
Titia Di Tolve-van der Molen | I could have danced all night (Frederick Loewe / Alan Jay Lerner)
Ton van der Gaag | Is dit nu later? (Stef Bos)
Trienke Hoogenberg prefinalist | En altijd komen er schepen (Frans van Schaik)
Roel Couperus | He’ll have to go (Joe en Audrey Allison)
Marleen Addens | To love somebody (Barry en Robin Gibb)
Jan Harm Wubs | De hemel is dichtbij (Bastiaan Ragas / Christiaan Hof)
Nynke van der Kooy prefinalist | Deh vieni, non tardar uit de opera Le nozze di Figaro (Wolfgang Amadeus Mozart)
Marianne de Rijke - Machteld van der Gaag | I know him so well uit de musical Chess (Benny Andersson / Tim Rice / Björn Ulvaeus)


VOORRONDE 6
Zondag 6 oktober - Leo Polakhuis Amsterdam

JURY Ben Lansink voorzitter | Hedwig Paesbrugge | Mike Ho Sam Sooi

KANDIDATEN
Henk van Dalen
| Our love is here to stay (George en Ira Gerswin)
Anita van der Donk prefinalist | Net als toen (Guus Jansen / Willy van Hemert)
Dave Groenendijk | Eerste lief (Guus Meeuwis)
Lia van Hees prefinalist | Too young for the blues (Richard Rodgers / Lorenz Hart)
John Oeben | Het Dorp (Jean Ferrat / Friso Wiegersma) verhinderd
Soewi Tuast prefinalist | Solamente una vez (Agustin Lara)
Klaas Visscher prefinalist | Schilderij (Guus Meeuwis)
Olga Bakker | Feeling good (Anthony Newley / Leslie Bricusse)
Kees Groot prefinalist | Au suivant (Jacques Brel)
Gwen Bank | De afgekeurde woning (Henvo (Henk Voogt) / Louis Noiret)
Daniella Bruinsma | The windows of the world (Burt Bacharach / Hal David)
Henk Alders | Core ‘ngrato (Salvatore Cardillo / Riccardo Cordiferro)
Ciska Frikken prefinalist | De liefde van je vrienden (Peter van Asten)
Goof Breukel | Jaloezie (Frans Ehlhart / Frans Mulder)
John Spoel | Toch zal ik altijd aan je denken (Tino Martin) verhinderd


VOORRONDE 5
Donderdag 3 oktober - Rietveld Theater Delft

JURY Ben Lansink voorzitter | Herman Link | Hannah Ybeles Smit

KANDIDATEN
Dorine Bijl
| Smile (Charlie Chaplin)
Marie-Jet Eckebus | Nooit een 8 (Harry Bannink / Annie M.G. Schmidt)
Frits Heidenreich | That’s life (Dean Kay / Kelly Gordon)
Connie Kratz-de Wijs | Lili Marleen (Norbert Schultze / Hans Leip)
Henriette van der Bend | Nooit meer samen (Henriette van der Bend)
Bob Bullee | Melodieën van de nacht uit de musical Phantom of the opera (Andrew Lloyd Webber / Charles Hart / Richard Stilgoe / Seth Gaaikema) verhinderd
Ynez Rook | Mexico (Francis Lopez / Johnny Hoes)
Dik Scherft | Blick ich umher uit de opera Tannhäuser (Richard Wagner)
DamesTrio | Marlies Vieveen - Yvonne Sieh - Van der Meer | Ciao (Maurizio Jurgens / Antonio Amurri)
Milly Baroni | Lied aan de maan uit de opera Rusalka (Antonín Dvořák)
Ed Huffenreuter | Don’t make a beggar of me (Al Sherman)
Marian Ruijgers | ’t Is over (Harry Bannink / Annie M.G. Schmidt)
Paul Ivo prefinalist | What a faithful God (Dawn en Robert Critchley)
Reinie Wijsman | Black coffee (Sonny Burke / Paul Francis Webster)
Jissy Severijn | Amarilli (Giulio Caccini)
Luc Runderkamp prefinalist | De noorderzon scheen (Michel Delpech / Kees van Kooten)


VOORRONDE 4
Woensdag 2 oktober - Sint Jan Baptist Swalmen

JURY Ben Lansink voorzitter | Angelique Wardenier | Nadine Maes

KANDIDATEN
Jan Schijven
| O sole mio (Eduardo di Capua / Giovanni Capurro)
Harry Zwanenberg | She’s always a woman (Billy Joel) verhinderd
Piet Weijers | Das ist mein ganzes Herz uit de opererette Das Land des Lächelns (Franz Lehar) verhinderd
Hans Jager | Im tiefen Keller (Ludwig Fischer)
Helma van Gorkum prefinalist | Liefde van later (Jacques Brel / Lennaert Nijgh)
Dik van der Zwan | My Way (Jacques Revaux / Paul Anka)
John van Os | I got plenty o’ nuttin’ uit de opera Porgy and Bess (George Gershwin / DuBose Heyward)
Stan Rotteveel prefinalist | Come fly with me (Sammy Cahn / Jimmy van Heusen)
Sjannie van Nierop | Let the bright Seraphim uit de opera Samson (Georg Friedrich Händel)
Thijs Bekkers en José Bekkers-de Wijs | Het kleine café in het dorp (Thijs Bekkers) Limburgse hertaling naar Het kleine café aan de haven (Pierre Kartner)
Chris van Goch | Non, je ne regrette rien (Charles Dumont / Michel Vaucaire)


VOORRONDE 3
Vrijdag 27 september - De Flesseman Amsterdam

JURY Ben Lansink voorzitter | Marianne Selleger | Abel de Lange

KANDIDATEN
Tom de Jong
| Both sides now (Joni Mitchell)
Joop Laan | Veenkoloniale blues (Bert Nicodem / Willem Wilmink)
Guido Lamm prefinalist | Lieverd (Toon Hermans)
Coby Spierings prefinalist | Je suis malade (Alice Dona / Serge Lama)
Arnout Stam | Lopen tot de zon komt (Paul de Munnik / Thomas Acda)
Inna van der Velde-Tishchenko prefinalist | Meine Lippen, sie küssen so heiss uit de operette Giuditta (Franz Léhar / Paul Knepler)
Rensina Reijnders prefinalist | De scheppingman (Rensina Reijnders)
Meta de Weerd | Lost without you (Krezip)
Bram Wiertz prefinalist | Non, je n’ai rien oublié (Charles Aznavour / Georges Garvarentz)
Anna Benjamins | Don’t it make my brown eyes blue (Richard Leigh)
Ger den Drijver | In de straat waar jij woont uit de musical My fair lady (Alan Jay Lerner / Frederick Loewe / Seth Gaaikema)
Jo Ann Edelenbos prefinalist | At Last (Mack Gordon / Harry Warren)
Paul Herber prefinalist | The nearness of you (Hoagy Carmichael / Ned Washington)
Anita Hilkman | Sjakie van de hoek (Jud Strunk / Gerrit den Braber)
Frank Tijn | Street of dreams (Victor Young / Sam M. Lewis)
Anna Stoop | Ken je mij (Stijn van der Loo / Huub Oosterhuis)
Cees van Walraven | Het kleine café aan de haven (Pierre Kartner)



VOORRONDE 2
Donderdag 26 september - Jaap van Praaghuis Purmerend

JURY Ben Lansink voorzitter | Ton van der Kieft | Pieter Bouwman

KANDIDATEN
Frederik de Groot
| Laat (Sylvain Lebel / Alice Dona / Herman Pieter de Boer)
Karin Dokter | Unchained melody (Alex North / Hy Zaret)
Wout van der Gracht | Ein Mädchen oder Weibchen uit de opera Die Zauberflöte (Wolfgang Amadeus Mozart)
Willem Veldt prefinalist | Amsterdam (Jacques Brel)
Trea van Leeuwen | Everything I do, I do it for you (Bryan Adams / Michael Kamen / Robert John ‘Mutt’ Lange)
Jan Hollenberg | Avond (Boudewijn de Groot / Lennaert Nijgh)
Hans Hamer | Heel alleen uit de musical les Misérables (Claude-Michel Schönberg / Alain Boublil)
Anne Wirix prefinalist | Je suis malade (Alice Dona / Serge Lama)
Wim Hoffenaar | Torna a Surriento (Ernesto en Giambattista De Curtis)
John Moolevliet | Stay with me till the morning (Wolfgang Amadeus Mozart / Elaine Cooke)
Carla Hopman prefinalist | ’t Is over (Harry Bannink / Annie M.G. Schmidt)
Han van Waaijen | Ach so fromm uit de opera Martha (Friedrich von Flotow)
Adriaan Bontenbal | Ave Maria (Luigi Luzzi)
Henk Beck | Imagine (John Lennon / Yoko Ono)



Voorronde 1
Donderdag 19 september - Wissehaege Eindhoven

JURY
Ben Lansink
voorzitter | Mieke Stadhouders | Arwin Kluft

KANDIDATEN
Chris Postma
| Geef mij je angst (Udo Jürgens / André Hazes) verhinderd
Joke van Reen prefinalist | Zo puur kan liefde zijn (Bob Dylan / Paul de Leeuw)
Ingejan Hölslag prefinalist | Blue Bayou (Roy Orbison / Joe Melson)
Helma Verhof | Verjaardagslied [Anniversary Song] (Steven Digman / Helma Verhof)
Randolph Tat Perry Koymans | Creep Radiohead (Albert Hammond / Mike Hazlewood)
Wilma Vroegh en Ruud Kerschner | More of you (Chris Stapleton / Ronnie Bowman)
Ed Mols | Love on the rocks (Gilbert Bécaud / Neil Diamond)
Erik Witteveen | Please let my children be (Erik Witteveen)
Xiaolan Ji | Nessun dorma uit de opera Turandot (Giacomo Puccini)
Wim van de Ven prefinalist | Maar een dag is zo voorbij [Yesterday when I was young] (Charles Aznavour / L. Post)
Wim Heijman | Let me try again  (Claude Vasori / Paul Anka / Sammy Cahn / Michelle Jourdan)



Overzicht voorrondes 2019

  1. Donderdag 19 september Wissehaege
    Herman Gorterlaan 4, 5644 SX Eindhoven
  2. Donderdag 26 september Jaap van Praaghuis
    Rietgorsplein 1, 1444 TA Purmerend
  3. vrijdag 27 september De Flesseman
    Nieuwmarkt 77, 1011 MA Amsterdam
  4. Woensdag 2 oktober Sint Jan Baptist
    Neerstraat 1, 6071 JJ Swalmen
  5. Donderdag 3 oktober Rietveld Theater
    Rietveld 49, 2611 LH Delft
    Toegangsprijs voor publiek 5,00 EURO
  6. Zondag 6 oktober Leo Polakhuis
    Saaftingestraat 8, 1069 BW Amsterdam
  7. Woensdag 9 oktober Berchhiem
    Prins Bernhardstraat 74, 9251 GM Burgum
  8. Zaterdag 12 oktober Odendael
    Odendael 1, 5492 CT Sint-Oedenrode
  9. Zaterdag 19 oktober De Klinker
    Borgerstraat 45, 1053PB Amsterdam
  10. Zondag 20 oktober Verpleeghuis De Venser
    Berthold Brechtstraat 1, 1102 RA Amsterdam
  11. Donderdag 24 oktober Evean Twiskehuis
    Watermanstraat 2, 1033 AN Amsterdam


Hoofdsubsidiënt:


Hoofdsponsor: